Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zanosenje zadnjeg dela celice

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
celica

celica


Muški Posts : 71
Join date : 04.07.2009
Age : 41
Location : Cacak

Zanosenje zadnjeg dela celice Empty
PočaljiNaslov: Zanosenje zadnjeg dela celice   Zanosenje zadnjeg dela celice Icon_minitimePon Avg 31, 2009 7:12 am

U poslednje vreme desava mi se kada brze uletim u krivinu pri otpustanju gasa dolazi mi do zanosenja zadnjeg dela celice, sa tendencijom da se okrene za 180stepeni.Gume su mi napred 205-50-15 a pozadi 215-50-15 jako dobre i napred i pozadi, luftova u trapu nema pa me interesuje u cemu je problem zasto mi je guzica toliko voljna da se zabacuje. Inace na reglazi nisam bio i da li bi to bilo resenje?
Unapred zahvalan
Nazad na vrh Ići dole
vojislavbb

vojislavbb


Muški Posts : 80
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Sombor, Novi sad

Zanosenje zadnjeg dela celice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanosenje zadnjeg dela celice   Zanosenje zadnjeg dela celice Icon_minitimePon Avg 31, 2009 7:22 am

Meni se desava da mi u krivini poskakuju zadnji tockovi, i jako je neugodan osecaj.

Majstor mi dijagnozirao da su amortizeri.I jesu..
Samo sto je celica nazad teska pa se slabije primeti nego na ostalim automobilima.

Manifestacija kvara je takva da mi po rupama tupka u zadnjem delu, i ako krivina ima grbe, imam osecaj da mi poskakuju zadnji tockovi...Da za momenat gube podlogu...
Nazad na vrh Ići dole
Celica STi

Celica STi


Muški Posts : 59
Join date : 04.07.2009
Age : 35
Location : Munze

Zanosenje zadnjeg dela celice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanosenje zadnjeg dela celice   Zanosenje zadnjeg dela celice Icon_minitimePon Avg 31, 2009 11:12 am

Citat :
U poslednje vreme desava mi se kada brze uletim u krivinu pri otpustanju gasa dolazi mi do zanosenja zadnjeg dela celice, sa tendencijom da se okrene za 180stepeni.Gume su mi napred 205-50-15 a pozadi 215-50-15 jako dobre i napred i pozadi, luftova u trapu nema pa me interesuje u cemu je problem zasto mi je guzica toliko voljna da se zabacuje. Inace na reglazi nisam bio i da li bi to bilo resenje?

Isti problem majstore, sutra idem kod trapnog mehanicara pa cu da postujem sta mi je rekao...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zanosenje zadnjeg dela celice Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanosenje zadnjeg dela celice   Zanosenje zadnjeg dela celice Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanosenje zadnjeg dela celice
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» odrzavanje celice t18 STI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FORUM :: Tehnicka Pitanja-
Skoči na: