Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Uh, konacno vas nadjoh :)

Ići dole 
+2
CELICA_SARAJEVO
celawi
6 posters
AutorPoruka
celawi

celawi


Muški Posts : 14
Join date : 13.08.2009
Age : 42
Location : Beograd

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 6:30 am

Cao svima,

Zovem se Aleksandar iz Bg-a sam, '82 god. Informaticar po struci...i od 02.2007. ponosan sam vlasnik Corolle xl 1.3 (1990god.). Vec dugo trazim po netu jedan ovakav forum i konacno sam nasao...Mislim da marka kao sto je Toyota to i zasluzuje Smile Inace, sa autom sam prezadovoljan kao sto se moze i pretpostaviti za ovaj model...Druzicemo se Smile cheers


Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
CELICA_SARAJEVO

CELICA_SARAJEVO


Muški Posts : 35
Join date : 10.08.2009
Age : 44
Location : Sarajevo, BiH

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 7:26 am

Jučer sam ja bio gost, a već danas se osjećam kao domaćin, te ti zato mogu slobodno reći DOBRO NAM DOŠAO. Stranica je odlična u to ćeš se i sam uvjeriti.
UŽivaj !
Nazad na vrh Ići dole
dandzaman

dandzaman


Muški Posts : 27
Join date : 02.07.2009
Age : 45
Location : Rock'N'Rolla

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 8:53 am

pozdrav i dobrodosao Wink

hvala na sugestijama sto se tice foruma ,ispravicemo sve na sta nas clanovi navedu da moze bolje da bude Wink

pozz
Nazad na vrh Ići dole
Vlade

Vlade


Muški Posts : 6
Join date : 13.07.2009
Age : 41
Location : Gornji Milanovac

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 12:15 pm

Dobrodošao, drago nam je da si nas našao. Konačno i ljubitelji TOYOTE imaju mesto gde će se družiti, razmenjivati svoja iskustva, davati predloge i sugestije. cheers
Nazad na vrh Ići dole
celawi

celawi


Muški Posts : 14
Join date : 13.08.2009
Age : 42
Location : Beograd

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimeČet Avg 13, 2009 1:59 pm

Hvala svima na dobrodoslici Smile


Vlade ::
Konačno i ljubitelji TOYOTE imaju mesto gde će se družiti, razmenjivati svoja iskustva, davati predloge i sugestije. cheers
Bas sam na to mislio...Mislim da forumi dosta znace, mogu se nauciti raznorazne stvari, pogotovo kad je tema definisana jasno kao ova...
Nazad na vrh Ići dole
zvezdica

zvezdica


Ženski Posts : 18
Join date : 11.07.2009
Age : 46
Location : bgd

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimePet Avg 14, 2009 12:13 pm

i od mene pozdrav! dobrodosao Smile
Nazad na vrh Ići dole
toske

toske


Muški Posts : 152
Join date : 01.07.2009
Age : 39
Location : Cacak

Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitimeSre Avg 19, 2009 8:42 pm

Dobro nam dosao, ostani aktivan
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Uh, konacno vas nadjoh :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Uh, konacno vas nadjoh :)   Uh, konacno vas nadjoh :) Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Uh, konacno vas nadjoh :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FORUM :: Predstavljanje Clanova-
Skoči na: