Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HachiRoku AE86

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
HachiRoku

HachiRoku


Muški Posts : 3
Join date : 04.07.2009
Age : 37
Location : Beograd

HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 1:35 pm

cao drugari...

Auto kupljen prosle godine u maju od nekog brdjanina iz Bajine Baste koji nije bas znao kako da odrzava kola...

Limarija je dobra, vidi se da je skoro radjena i farban...
Kocnice su katastrofa, prednji diskovi popucali na sve strane... odma kupljeni novi prednji diskovi i nove plocice, ali ni to nije resilo problem losih kocnica...
Papucica je bila mnogo tvrda i lose je kocio, ista tvrdoca kao kad je ugasen auto... i nemos nateras tockove da blokiraju pa ne znam kako jako da stisnes kocnicu, bolje drvo da sam nosio sa sobom pa kroz prozor :badteeth1:
i onda dodje drugar i kaze hahhaha pa vidi ti imas kocioni cilindar od keca Very Happy a ja Shocked

da ne smaram za sad sa time evo slike kad je kupljen...

HachiRoku AE86 Dsc01570l.th HachiRoku AE86 Dsc01571e.th HachiRoku AE86 Dsc01577r.th HachiRoku AE86 Dsc01572g.th HachiRoku AE86 Dsc01574e.th HachiRoku AE86 Dsc01580l.th

i iznenada ko iz vedra neba dodje taj Drift training day na Adi Huji, i ja sta cu, ne ide da propustim priliku za drift, aj da probam...

HachiRoku AE86 Dsc01601z.th

na driftu mi blokira termostat i pukne pumpa za vodu na vise komada... ja se usro, pomislio gde sad da nadjem to za ova kola... mada tad nista nisam znao gde, kako i da li uopste ima...
kupim ja novu pumpu, zameni se to montira sve, postavi se visko ali oseca se da se visko malo iskrivio i treba da se menja...
isto to vece, lagana voznja tras, cangrr... pukla opet pumpa jer je visko ipak malo jace vibrirao... sreca ovaj put blize kuci
parkiram auto u garazu, odakle nije izlazio do zime...

HachiRoku AE86 Dsc01600g.th ovde se kao nesto radi

odlucim da se ne smaram vise sa viskom i kupim drugi, skoro duplo veci hladnjak sa elektricnim vent. od 1988 Celice... napravim dva donja drzaca od metalne kutije koja je trebala da ide u ogradu... gornji nosaci su ostali stari, poveze se struja i sad sve to radi super...
konacno promenjen kocioni cilindar i sad radi i to kako treba...

desni far imao lose ogledalo unutra, nije moglo se nasteluje... tj. bilo je samostelujuce, kako dodje koja krivina i rupa one se pomeri...
dok sam cupao staklo da ga odkacim ono se polomi... a i pozicija mi fali... i migavac pozadi...

HachiRoku AE86 Dsc01575.th HachiRoku AE86 Dsc01576s.th

napred kupljeni drugi farovi i pozicije, naravno polovni i sad je i to super... pozadi ce tek za mesec dva, i to je kupljeno ali moram cekam...
branik je na sredjivanju bice tu sutra ili za koji dan...

evo neke skorije fotkice...
HachiRoku AE86 Dsc02187a.th HachiRoku AE86 Dsc02225c.th

to je od prilike to...

auto je za voznju fenomenalan, zadnja vuca = fun, fun, fun cheers

i to je to za sad (umorio me copy/paste sa drugog foruma Very Happy )... vala dosta je i sebe sam smorio...
Nazad na vrh Ići dole
toske

toske


Muški Posts : 152
Join date : 01.07.2009
Age : 39
Location : Cacak

HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: Re: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitimeSre Jul 08, 2009 3:39 pm

Auto je haossss,..zadnja vuca,..proslavljena navijena corollica,jedan od jaci auta za drift,...samo nastavi sa sredjivanjem,sredjene imaju sjajnu vrednost.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
simella

simella


Muški Posts : 23
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Beochin

HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: Re: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitimeSub Jul 11, 2009 10:47 am

Dobar izbor!Cini se na sliki da je dosta citava,a i ti si se lepo zaleteo sa sredjivanjem,svaka cast!
Meni se jako svidja.Za koji kes bi se moglo ovako nesto pazariti realno?Koliko si ti kesirao ako nije tajna i ako je skoro pala u tvoje sake?
Nazad na vrh Ići dole
Celica STi

Celica STi


Muški Posts : 59
Join date : 04.07.2009
Age : 35
Location : Munze

HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: Re: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitimeSub Jul 11, 2009 2:12 pm

WOW WOW WOW, 4AGE Bluetop sa T-visom, i ako se ne varam odavde izgleda kao smallport affraid Ovo je prava masina kakvu treba da imas za drift...
Ako nisi zano, postoje bregaste za ovaj motor koje doduse jesu skupe(oko 600e) ali ga vrte do 10 000 rpm, sto je prava stvar za drift sunny
Nazad na vrh Ići dole
HachiRoku

HachiRoku


Muški Posts : 3
Join date : 04.07.2009
Age : 37
Location : Beograd

HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: Re: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitimeSub Jul 11, 2009 11:43 pm

@simella maj prosle godine, kupio za 1700, a za kolko moze se kupi to ne znam... prvo je problem naci, i kad nadjes u kakvom stanju i jedina mozda dobra stvar je sto ovde kod nas ljudi ne znaju o cemu se radi pa prodaju za ok pare...

@Cilica STi jes bluetop ali nije smallport... smallport se proizvodio samo od 89 do 91 Redtop...
e da je tako lako doci do 10k obrtaja Very Happy skupio bi te pare kako znam i umem pa da budem najveci baja u selo...
ali nije bas tako lol!
ima tu jos zajebancija...

sacu za koji dan da sredim oba cilindra kvacila, jer je sve strokavo i kaplje ulje...
samo da uvatim vreme da ih skinem...
Nazad na vrh Ići dole
DamnG6

DamnG6


Muški Posts : 15
Join date : 24.08.2009
Age : 41
Location : BG

HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: Re: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitimePet Avg 28, 2009 9:04 am

sVAKA CAST OVO KAD NAMUNJIS IMA DA SE USERAVAJU BABE PO RASKRSNICAMA...KAKO SE SNALAZIS ZA DELOVE?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





HachiRoku AE86 Empty
PočaljiNaslov: Re: HachiRoku AE86   HachiRoku AE86 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
HachiRoku AE86
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FORUM :: Automobili Clanova Foruma-
Skoči na: