Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Celica t23 T-Sport

Ići dole 
+7
CELICA_SARAJEVO
Arsen
skyline
Vladimir Korac
simella
celica
Seiz
11 posters
AutorPoruka
Seiz

Seiz


Muški Posts : 10
Join date : 16.08.2009
Age : 38
Location : Vrnjacka Banja

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 9:58 am

Celica t23 T-Sport
- Motor: 2ZZ-GE 1.8 16v 141kw/192hp @ 7800rpm
- 08.2001. godiste
- 94.000km
- siva metalik - Thunder Grey
- 7jx16" Allesio Turbo
- -40mm krace opruge...
- Alpine CDA-9885 + iPod Nano 8GB
- i jos par nekih sitnica kojih tenutno nemogu da se setim...

Evo slicica:
http://img39.imagefra.me/img/img39/2/8/26/seiz/f_11btsxte9uem_81cab80.jpg

http://img39.imagefra.me/img/img39/2/8/26/seiz/f_11d7cbpy4ctm_0076aa9.jpg

http://img38.imagefra.me/img/img38/2/8/26/seiz/f_11d7cbpy5jam_5085f3f.jpg


p.s. skorije stizu i 8x17 felne samo jos nemogu da se odlucim koje...
Nazad na vrh Ići dole
celica

celica


Muški Posts : 71
Join date : 04.07.2009
Age : 41
Location : Cacak

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 1:28 pm

Sjajan auto, kako ga novinari auto časopisa nazivaju "UKRAS ZA ULICE" i stvarno to i jeste.
U zdravlje da ga vozis
Nazad na vrh Ići dole
simella

simella


Muški Posts : 23
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Beochin

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 1:36 pm

Super masina,fali mu neki spoiler na trecim vratima,nista ekstremno,samo onaj njen,neki jap style izduv i vece felnice.Stvarno greota vaki avto da ima samo 16".Svaka cast na izboru!
Nazad na vrh Ići dole
Vladimir Korac

Vladimir Korac


Muški Posts : 36
Join date : 04.07.2009
Age : 43
Location : Valjevo

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeSre Avg 26, 2009 2:07 pm

Secam se ove celi od prosle godine iz oglasa, tada je bila na italijanske table, ako nije tajna koliko si je platio???????
Nazad na vrh Ići dole
skyline

skyline


Muški Posts : 66
Join date : 05.07.2009
Age : 44
Location : Cacak

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 2:12 am

opa, komso, lep zvrcak Smile, da ne kazem zverkica
cestitam

reci mi, posto sam cuo razne price o kapacitetima tih 190ks, sa kim uspevas da se nosis, ako si uopste pokusavao

znam da corolla relativno lose ida za tih 190ks
Nazad na vrh Ići dole
Arsen

Arsen


Muški Posts : 31
Join date : 12.07.2009
Age : 46
Location : Beograd

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 3:20 am

Dobrodošao! Mnogo lep auto, nadam se moj sledeći ako ne nabavim SSIII BEAMS Very Happy, baš se radujem što se pojavio neko sa baš ovim modelom zato ne moj da si škrt sa rečima, utisci, motor, šasija, poredjenje sa drugima tj. pre svega sa celikama prethodnih generacija ako si imao iskustva, i to. I kao što reče Simela samo spojler pozadi nekako tom zadnjem delu malko nešto fali tako da on upotpunjuje nedostatak mada sa fotki gledajući počinjem da sumnjam u to hehe, a sa 17 mislim da će da bude afro.
Nazad na vrh Ići dole
CELICA_SARAJEVO

CELICA_SARAJEVO


Muški Posts : 35
Join date : 10.08.2009
Age : 44
Location : Sarajevo, BiH

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 4:59 pm

Velika je šteta što je Toyota dosta oslabila kako sa kvalitetom, tako i sa karakteristikama(performansama) kroz godine. Zlatni modeli su bili iz vremena Carlosa Sainza 90-ih godina, i lično mislim da bi je Carlos Sainz pošteno otresao i ako je star 20-ak godina i ima približno isto KS. Da ne govorim o kvalitetu i dugotrajnosti jer dosta ovih novijih Celica ima fabriču grešku na motoru (modeli 2000-02), dosta su osjetljivije, kvalitet i zavešna obrada recimo sjedišta je kriza za razliku od starijih modela... A da ne pričam da na testovima od novih recimo Hondi gubi i ako ima dosta,dosta konja više. Meni se lično sviđa izgled i ne umanjujem vrijednost, samo naglašavam da je sa performansama obrukala naziv CELICA.
Nadam se da će se ova nova izvedba Celice koja će imati 300 KS snažni agregat iz Subaruove Impreze STI, dosta bolje pokazati.
Nazad na vrh Ići dole
Truly

Truly


Muški Posts : 21
Join date : 16.07.2009
Age : 44
Location : Novi Sad

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeČet Avg 27, 2009 11:15 pm

Ovo ću da kupim kad porastem.

CELICA_SARAJEVO nemoj da mi rušiš san! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
celica

celica


Muški Posts : 71
Join date : 04.07.2009
Age : 41
Location : Cacak

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePet Avg 28, 2009 2:04 am

Samo bih dodao i nadovezao se na pricu Celice_Sarajevo da sto se tice snage u to necu ulaziti ali sto se tice kvaliteta upravo tih gordina od 1990 pa sve do 2008 Toyota je kralj pouzdanosti i to se moze potvrditi kroz razna istrazivanja pocev od JDPOWERa pa nadalje.Mozda i ima poneka grescica, ali daleko su te celice pouzdanije od bilo kog evropskog auta samo pogledajte istrazivanja i bice vam jasno.A sto se tice najnovije celice,mora da se zna ko je tata a ko su deca i u svetu pa i u Japanu, dakle Toyota je kuplia 30% akcija kompanije Subaru i tako postala najveci akcionar u istoriji te fabrike i stim u vezi zajednickim snagama prave motor kako za novu celicu tako i za novu imprezu.Dakle Toyota nosi zavrsnu rec Very Happy Twisted Evil


Poslednji izmenio celica dana Pet Avg 28, 2009 2:21 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Muški Posts : 27
Join date : 01.07.2009
Age : 54
Location : SRBIJA

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePet Avg 28, 2009 2:34 am

Posto je tema postala offtopic, prebacena je na sledeci link

http://toyota-serbia.serbianforum.info/toyota-caffe-f57/toyota-i-subaru-zajednicki-motor-t215.htm#741
Nazad na vrh Ići dole
http://toyota-serbia.serbianforum.info
Celica STi

Celica STi


Muški Posts : 59
Join date : 04.07.2009
Age : 35
Location : Munze

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePet Avg 28, 2009 3:24 am

Svaka cast za auto, u svakom trenutku bi se odlucio za nju pre nego za 3SGTE...
Tih 6 brzina mnogo znaci da se motor lepo vrti, a iznad 6k tako polece da bi svako ostao u cudu...
U srecu da je vozis, i kad je budes prodavao da se meni prvom obratis :-)
Nazad na vrh Ići dole
Seiz

Seiz


Muški Posts : 10
Join date : 16.08.2009
Age : 38
Location : Vrnjacka Banja

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Thanx   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePet Avg 28, 2009 5:48 am

Hvala svim clanovima na dobrodoslici...

Sto se tice felni definitivno sam se odlucio za 17/8 inch sa gumama 215/40

Iskreno da vam kazem nisam se nisakim terao na "crtu"... mada skoro sam je i kupio za ove 2-3 nedelje sam presao oko 4500 kilometara i mogu reci da me je presao jedino neki swaba na autoputu negde oko Jagodine sa meckom SL nesecam se koja je bila dali 500 iLi 600 secam se da je imala AMG optic spojlere isao sam oko 180-190km/h i prosla je pored mene kao da sam bacio sidro... SmileSmile

mogu reci da ide isto kao Honda Integra nema neke bine razlike.... mada dooosta kasni za imprecom wrx sti nju sam vozio pre par godina i verujte da luudji auto od nje nepostoji za swe uzraste...Smile


imam mali problem u odluci felni koje da stavim... hteo sam Aez Xylo da narucim.... ali sam u zadnjem trenutku video Tomason TN1 i najverovatnije ce one i biti na Celici od proleca... jer dobre su mi gume na ovim felnama od 16 incha pa da se ne bace... Smile

a za zadnji spojler jos neznam koji cu da stavim... znam da sigurno necu staviti onaj fabricki jer mi je toliko odvratan da nemogu da vam opisem... a i u tuning i styling se ne podrazumeva ugradnja vec postojecih fabrickih delova ... Smile Smile Smile

za pocetak sam poceo da sredjujem bitnije stvari...

narucio sam nove sportske diskove prednje i zadnje, Kayaba amortizere, redji filter vazduha i jos par nebitnih sitnica... Smile Smile

bicete obavesteni u svakom slucaju...

pozz svima
Nazad na vrh Ići dole
skyline

skyline


Muški Posts : 66
Join date : 05.07.2009
Age : 44
Location : Cacak

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePet Avg 28, 2009 6:38 am

dopada mi se sto razmisljas u dobrom pravcu sto se tice sredjivanja auta
trapovi, kocnice, motor i malo optike, ali nista blibg bling
a i za felne respect, ima da je razvale kako ce dobro da izgleda

respect sto si imao Integru i WRX
i veruj mi da WRX zbog obrtnog vise deluje da ide, nego sto ide, mada je realno jako brza sprava

i sto si je prodao, ako smem da pitam, ako ti se toliko dopadala?
Nazad na vrh Ići dole
Seiz

Seiz


Muški Posts : 10
Join date : 16.08.2009
Age : 38
Location : Vrnjacka Banja

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePet Avg 28, 2009 9:07 am

skyline ::
dopada mi se sto razmisljas u dobrom pravcu sto se tice sredjivanja auta
trapovi, kocnice, motor i malo optike, ali nista blibg bling
a i za felne respect, ima da je razvale kako ce dobro da izgleda

respect sto si imao Integru i WRX
i veruj mi da WRX zbog obrtnog vise deluje da ide, nego sto ide, mada je realno jako brza sprava

i sto si je prodao, ako smem da pitam, ako ti se toliko dopadala?


integra i impreza su od jednog mog drugara... napisao sam da sam ih vozio... SmileSmileSmile

imprezu nikada nebih ni uzeo jer trosi bas kao TENK...SmileSmileSmile

a sto se tice sredjivanja auta...
vise volim da uzivam u adrenalinu nego u tome da iz kafica gledam nekog klinca kako mi slika auto
na ulici i da kaze da nabudzeniji auto nije video ni na paklenim ulicama...
( a svi znaju da sva ta sminka samo dodaje kilograme autu, i vecina tih "nabuzdenih" automobila
ispod haube nose pijacni filter vazduha od 500 dinara uz pomoc koga su oni kako tvrde izvukli po 40-50 konja...SmileSmileSmileSmile)

jer ja taj auto svaki dan vozim... ja sam vozac svaki sekund bih provodio u Celici, a ne neki showman koji isteruje auto od skupa do skupa...


pozzz
Nazad na vrh Ići dole
vojislavbb

vojislavbb


Muški Posts : 80
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Sombor, Novi sad

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeNed Avg 30, 2009 3:39 pm

respect za ovo
Seiz ::
skyline ::


jer ja taj auto svaki dan vozim... ja sam vozac svaki sekund bih provodio u Celici, a ne neki showman koji isteruje auto od skupa do skupa...

pozzz

I ja moju vozim svaki dan, i presao sam 15000 km za 2 meseca! I i dalje cu je voziti, auto za to sluzi!!!
Nazad na vrh Ići dole
skyline

skyline


Muški Posts : 66
Join date : 05.07.2009
Age : 44
Location : Cacak

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePon Avg 31, 2009 1:10 am

bravo kralju, stvarno bravo
jedva cekam da vidim auto

ok, slazem se da sportski auto treba da izgleda dobro i drugacije, ali se to ne radi spojlerima, nekim bling bling felnama, nego bas ovako kako ti sredjujes

a za to da impreza trosi prilicno mogu da posvedocim jer sam ja samo za klasu ispod sa potrosnjom
al zato juce gornji pravac na beranovcu iz zajebancije 200km/h Very Happy, mogao sam i jos
Nazad na vrh Ići dole
Seiz

Seiz


Muški Posts : 10
Join date : 16.08.2009
Age : 38
Location : Vrnjacka Banja

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePon Avg 31, 2009 1:51 pm

Evo mogu se pohvaliti...

Garantujem da Golfu mk III VR6 fale makar jos 2 klipa da bi mogao da me prati...

Veceras provereno... SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
CELICA_SARAJEVO

CELICA_SARAJEVO


Muški Posts : 35
Join date : 10.08.2009
Age : 44
Location : Sarajevo, BiH

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimePon Avg 31, 2009 3:05 pm

SVI SMO PONOSNI NA TEBE Very Happy
Svaka čast, obavještavaj nas i dalje o protivnicima i rezultatima, a dobro bi i došao koji snimak, da pokažem ovim ljubiteljima golfova u Sarajevu, pa da puste i koju suzu.
Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
skyline

skyline


Muški Posts : 66
Join date : 05.07.2009
Age : 44
Location : Cacak

Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitimeUto Sep 01, 2009 1:16 am

ti racunas VR6 za protivnika??? Very Happy
on je u klasi sa Civic VTi 1.6, ti si klasa iznad Very Happy

VR6 je dobar samo zato sto moze da vuce kamp prikolicu uzbrdo 850 na sat, ali je u principu shit Very Happy

daj nadji neki ozbiljan auto, kao sto sam recimo ja naleteo na BMW 328 i olesio ga i na plinu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Celica t23 T-Sport Empty
PočaljiNaslov: Re: Celica t23 T-Sport   Celica t23 T-Sport Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Celica t23 T-Sport
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Celica STi 1.6 16V
» celica
» 1991 Celica sti
» Celica AT200 (2)
» LEGENDA WRC ***CELICA GT-four***

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FORUM :: Automobili Clanova Foruma-
Skoči na: