Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Osvetljenje table

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Arsen

Arsen


Muški Posts : 31
Join date : 12.07.2009
Age : 46
Location : Beograd

Osvetljenje table Empty
PočaljiNaslov: Osvetljenje table   Osvetljenje table Icon_minitimePet Avg 07, 2009 5:55 am

Treba mi pomoć, naime, svetlo je skroz slabo na tabli (cajgeri), a i zanima me šta uopšte sve svetli fabrički. Na sajtu 6gc.net sam video mnooogo drugačije nego kod mene pa...
Nazad na vrh Ići dole
simella

simella


Muški Posts : 23
Join date : 04.07.2009
Age : 40
Location : Beochin

Osvetljenje table Empty
PočaljiNaslov: Re: Osvetljenje table   Osvetljenje table Icon_minitimeUto Avg 11, 2009 7:09 pm

Trebalo bi da svetle svi dugmici komande ventilacije i cajgeri,a onaj krug oko kontakt brave ako nema sidzu i grlo,onda ima ispod table za cajgere ostavljena instalacija za to,bar bi trebalo da je tako,pa samo ubacis grlo za sijalicu i spojis kontakt.
Ako su ti sve sidze ispravne trebalo bi jako dobro da svetli kada je pojacano do kraja na potenciji.Mislim da na cajgerima ima 4 kom.Dosta lako se rasklapa taj okvir oko cajgera pa proveri jesu li sve citave

EDIT:Za cajgere idu sijalice kao u far za poziciju,one ubodne,samo imaju green navlaku
Nazad na vrh Ići dole
 
Osvetljenje table
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: FORUM :: Tehnicka Pitanja-
Skoči na: